Huzur ve Umut Beldesi Üsküp...
Üsküp Belediye Başkanlığı
Anasayfa
 Belediyemiz personeli Erdal VARDAR emekli oldu…

    Belediyemizde şoför olarak çalışan Erdal VARDAR, 14 Ağustos 2022 tarihi itibariyle emekli oldu. 30 Haziran 1997 tarihinde belediyemizde göreve başlayan Erdal VARDAR, emekli olduğu tarihe kadar belediyemizin farklı birimlerinde görev yaptı. Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP emekliye ayrılan personelimize, gerek Belediyemize gerekse Beldemize yapmış olduğu başarılı hizmetlerinden dolayı onur ve teşekkür plaketi verdi. 

 

  Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP yaptığı açıklamada; “Ben Erdal VARDAR ile 2014 yılında mesai arkadaşı oldum. Geldiğim günden bugüne kadar kendisi gerek belediyemiz gerekse beldemiz için hep var gücüyle ve özverili bir şekilde çalıştı. Bugün itibariyle de devletimizin vermiş olduğu emeklilik hakkını kazanmış oldu. Kendisine üstün, gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor; bundan sonraki yaşantısında ise sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

  1971 doğumlu, bir kız çocuk ve bir erkek çocuk babası olan Erdal VARDAR ise yaptığı açıklamada; “1997 yılından bugüne kadar Belediyemize ve beldemize çeşitli görevlerde hizmet ettim. 3 farklı Belediye Başkanı ile çalıştım. Bana verilen görevleri elimden geldiğince en doğru şekilde yapmaya çalıştım. Ben görev sürem boyunca başkanlığımı yapan tüm belediye başkanlarıma, hep birlikte beldemize hizmet ettiğim mesai arkadaşlarıma ve hizmet etmekten onur duyduğum Üsküplü vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçte farkında olmadan kalbini kırdığım herkesten de haklarını helal etmelerini istiyorum.” şeklinde konuştu.

 

  Plaket takdiminin ardından Erdal VARDAR, Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP ve personelimiz ile vedalaşarak kurumumuzdan ayrıldı.

Haberin Ek Görselleri

 Belediyemiz personeli Erdal VARDAR emekli oldu…
 Belediyemiz personeli Erdal VARDAR emekli oldu…