Huzur ve Umut Beldesi Üsküp...
Üsküp Belediye Başkanlığı
Anasayfa
Belediyemiz personeli Ali ÖZBEY emekli oldu…

 

    Belediyemizde Temizlik Hizmetlisi unvanlı memur kadrosunda çalışan Ali ÖZBEY, 02 Ağustos 2021 tarihinde emekli oldu. 14 Ocak 1993 tarihinde Kırklareli Belediye Başkanlığında göreve başlayan Ali ÖZBEY, 13 Nisan 2007 tarihinde Belediyemize naklen atamayla geçiş yaptı. Bu tarihten itibaren belediyemizde görevini başarılı bir şekilde sürdüren Ali ÖZBEY, 02 Ağustos 2021 tarihi itibariyle emekliye ayrıldı. Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP emekliye ayrılan personelimize gerek Belediyemize gerekse Beldemize yapmış olduğu başarılı ve özverili hizmetlerinden dolayı onur ve teşekkür plaketi verdi. 

  Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP yaptığı açıklamada; “Ali ÖZBEY, göreve geldiğim 2014 yılından itibaren hep özverili bir şekilde görevini yerine getirdi. Kendisi gerekli şartları doldurarak devletimizin vermiş olduğu emeklilik hakkını kazanmış oldu. Kendisine üstün, gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor; bundan sonraki hayatında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

  1968 doğumlu ve bir kız bir erkek olmak üzere iki çocuk babası olan Ali ÖZBEY ise; “1993 yılından 2007 yılına kadar Kırklareli Belediyesinde, 2007 yılından bugüne kadar ise kendi belediyemde hizmet ettim. İki farklı Belediye Başkanı ile çalıştım. Bana verilen görevleri elimden geldiğince en doğru şekilde yapmaya çalıştım. Ben gerek Kırklareli Belediyesinde gerekse Üsküp belediyesinde görev sürem boyunca başkanlığımı yapan tüm belediye başkanlarıma, hep birlikte beldemize hizmet ettiğim mesai arkadaşlarıma ve hizmet etmekten onur duyduğum Üsküplü vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçte farkında olmadan kalbini kırdığım herkesten de haklarını helal etmelerini istiyorum.” şeklinde konuştu.

  Ali ÖZBEY’e emeklilik hayatında sağlık, huzur ve mutluluklar diliyoruz.

 

Haberin Ek Görselleri

Belediyemiz personeli Ali ÖZBEY emekli oldu…
Belediyemiz personeli Ali ÖZBEY emekli oldu…
Belediyemiz personeli Ali ÖZBEY emekli oldu…
Belediyemiz personeli Ali ÖZBEY emekli oldu…