Huzur ve Umut Beldesi Üsküp...
Üsküp Belediye Başkanlığı
Anasayfa
Belediyemiz personeli Remzi NARİN emekli oldu…

  Belediyemiz personeli Remzi NARİN, 14 Mayıs 2024 tarihi itibariyle emekli oldu. 04 Nisan 2000 tarihinde belediyemizde göreve başlayan Remzi NARİN, emekli olduğu tarihe kadar belediyemizin farklı birimlerinde görev yaptı. Belediye Başkanımız Halil ÇALLI emekliye ayrılan personelimize, gerek Belediyemize gerekse Beldemize yapmış olduğu başarılı hizmetlerinden dolayı onur ve teşekkür plaketi verdi. 

  Belediye Başkanımız Halil ÇALLI yaptığı açıklamada; “Remzi NARİN ile çok kısa bir çalışma arkadaşlığımız olsa da, özverili çalışmalarını birçok kez duydum. Kendisine gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor; bundan sonraki yaşantısında ise sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” şeklinde konuştu.

  Remzi NARİN ise yaptığı açıklamada; “2000 yılından bugüne kadar Belediyemize ve beldemize çeşitli görevlerde hizmet ettim. 3 farklı Belediye Başkanı ile çalıştım. Bana verilen görevleri elimden geldiğince en doğru şekilde yapmaya çalıştım. Ben görev sürem boyunca başkanlığımı yapan tüm belediye başkanlarıma, hep birlikte beldemize hizmet ettiğim mesai arkadaşlarıma ve hizmet etmekten onur duyduğum Üsküplü vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçte farkında olmadan kalbini kırdığım herkesten de haklarını helal etmelerini istiyorum.” şeklinde konuştu.

  Plaket takdiminin ardından Remzi NARİN, Belediye Başkanımız Halil ÇALLI ve personelimiz ile vedalaşarak kurumumuzdan ayrıldı.

Haberin Ek Görselleri

Belediyemiz personeli Remzi NARİN emekli oldu…
Belediyemiz personeli Remzi NARİN emekli oldu…