x
x
Huzur ve Umut Beldesi Üsküp...
Üsküp Belediye Başkanlığı
Anasayfa
Kırklareli şehidine ağlıyor…

Her şehit haberini aldığında yüreğinde tarif edilemez bir acı hisseden, Kırklarelimiz, bu sefer kendi şehidine ağlıyor. Gözyaşlarımız, İstanbul Sultangazi 75. Yıl Polis Merkezi’ne yapılan bombalı saldırıda şehit olan ve sadece 5 gün sonra dünya evine girmeye hazırlanan, Kırklareli Merkez İlçeye bağlı Çukurpınar Köyünden polis memuru Bülent ÖZKAN için akıyor.

Şehidin ailesiyle birlikte ikamet ettiği Sultangazi Cebeci Mahallesinde de büyük bir yas var. Evin bulunduğu sokak Türk bayraklarıyla donatıldı. Canlı bomba saldırısında şehit olan Bülent Özkan'ın, patlamadan önce durumu fark ederek patlamadan hemen önce silahını çekerek iki el ateş ettiği belirtildi. Ayrıca şehit polis memuru Bülent Özkan'ın, başarılı bir polis memuru olduğu, kısa bir süre sonra Asayiş Şube Müdürlüğü'ne tayin edileceği ve bununla ilgili işlemlerin tamamlanmasını beklediği öğrenildi.

Bülent ÖZKAN şehit düşmeseydi, 16 Eylül Pazar günü Sevinç ÖZTÜRK’le hayatını birleştirecekti.

Şehit düşen Bülent ÖZKAN'a Allah’tan rahmet; Ülkemize, Şehidimizin ailesine, mesai arkadaşlarına, sevenlerine, İlimize ve Çukurpınar Köyüne başsağlığı diliyoruz.

Haberin Ek Görselleri

Kırklareli şehidine ağlıyor…
Kırklareli şehidine ağlıyor…
Kırklareli şehidine ağlıyor…
Kırklareli şehidine ağlıyor…