Huzur ve Umut Beldesi Üsküp...
Üsküp Belediye Başkanlığı
Anasayfa
Üsküp Spor Halı saha turnuvası başlıyor.

Üsküpspor Halı Saha Turnuvası’nın tarihleri ve kuralları açıklandı. Geçen yıl ilki düzenlenen ve vatandaşlarımız tarafından büyük ilgiyle takip edilen turnuva bu yıl 30 Temmuz – 18 Ağustos tarihleri arasında yapılacak ve turnuvada birinci olan takıma 300,00.- Türk Lirası para ödülü verilecek. Turnuvaya son başvuru tarihi ise 28 Temmuz. Turnuvaya ait kurallar ise aşağıda şekilde olacak;

ÜSKÜPSPOR KULÜBÜ HALI SAHA TURNUVASI OYUN VE KATILIM KURALLARI

  1. Turnuvaya katılım ücreti takım başı 80 tl olarak belirlenmiştir
  2. Müsabakalar 30'ar dakikalık iki devre halinde oynanacaktır.
  3. Katılacak takımların kadroları 6+3 kişiyle sınırlı olup listede yazılan isimlerin haricinde futbolcu oynatılmayacaktır. İstenilmeyen bir sakatlık durumunda listeden yalnız bir sporcu değiştirilebilecektir.
  4. Müsabakalarda saha içindeki futbolcu sayısı 5+1 (kaleci) şeklinde olacaktır.
  5. Müsabakada oynayan futbolcu değişiklikten sonra tekrar oyuna dahil olamayacaktır.
  6. Müsabakalarda kırmızı kart gören futbolcu oyundan ihraç edilecek ve cezasını bu maçta tamamlayacak,takip eden bir sonraki maçta yerini alabilecektir..Sportmenliğe veya ahlaka aykırı bir hareketten kırmızı kart gören oyuncu ise birden fazla maçta müsabakalardan men cezası alabilecektir.
  7. Listede olan bir oyuncu başka bir takım listesinde ismi olmayacak, bunun tespiti halinde bahsi geçen takımlar hükmen mağlup sayılacaklardır. Listede ismi yazılı olmayan sporcu kesinlikle oynatılmayacaktır.
  8. Turnuvadan herhangi bir takım çekildiğinde bahsi geçen takımın oynadığı ve oynayacağı tüm maçlar hükmen mağlup kabul edilecektir.
  9. Turnuva boyunca futbolcunun giyeceği ayakkabı seçimi futbolcunun kendine bırakılmış olup sporcu halı saha ayakkabısı ya da krampon tercihi yapılabilecektir.
  10. Turnuva statüsü kayıtların bitimini takiben kura çekimi sonuçlarıyla birlikte üsküpspor sitesinden ve facebook sayfasından takımlara duyurulacaktır.

Turnuvaya katılacak tüm takımlara ve sporculara heyecanlı, başarılı, oynamaktan zevk alan, seyircilere futbol zevkini yaşatan bir turnuva geçirmelerini temenni eder,başarılar dileriz.

ÜSKÜPSPOR YÖNETİM KURULU

Bizde turnuvaya katılacak tüm takımlara başarılar diliyoruz.